Nápověda a podpora

Úvod

Zde najdete všechny důležité otázky a odpovědi týkající se SEO pro pracovní místa. Abyste mohli používat SEO pro pracovní místa, musíte mít Vytvoření bezplatného účtu.

Kolik stojí nastavení?

SEO pro pracovní místa je samoobslužný nástroj. To znamená, že kromě měsíčních licenčních poplatků nejsou účtovány žádné další poplatky za zřízení. Měsíční náklady se liší v závislosti na zvoleném balíčku. Podívejte se prosím na Přehled cen na webových stránkách.

Jaké balíčky jsou k dispozici?

Naše balíčky se liší především počtem dostupných inzerátů a dobou trvání. Základní balíček obsahuje 5 pracovních inzerátů, balíček Business 25 pracovních inzerátů a balíček Enterprise neomezený počet pracovních inzerátů.

Můžete si také vybrat mezi minimální dobou trvání jednoho měsíce a minimální dobou trvání jednoho roku.

Nabízíme balíček pro každou velikost firmy. vhodné balení.

Mohu změnit svůj balíček?

Jakmile si vyberete balíček, můžete si ho později přizpůsobit a přizpůsobit svým potřebám. Kdykoli můžete přejít na další větší balíček nebo přejít na delší minimální dobu trvání. Kdykoli je také možné přidat další inzeráty. Na konci minimální doby splatnosti je vždy možné snížit rating.

Jak mohu změnit svůj balíček?

Chcete-li změnit svůj aktuální balíček, postupujte podle následujících kroků:

 • Přihlášení k SEO pro pracovní místa

 • V nabídce vpravo nahoře klikněte na položku "Company".

 • V nabídce vlevo klikněte na "Balíček a platba".

 • V části Balíček vyberte aktuální balíček

 • Vyberte jiný balíček

 • Sledujte dialog až do konce

Bude můj balíček automaticky obnoven?

Naše služby nabízíme výhradně v modelu předplatného. To znamená, že váš balíček bude obnoven, dokud nebude zrušen. Důvodem je to, že SEO pro pracovní místa se plně projeví, když se používá dlouhodobě - podobně jako SEO pro webové stránky.

Jak se tento termín počítá?

Výpočet minimální délky pobytu se provádí podle času rezervace.

Je třeba upravit mé webové stránky?

Pokud zveřejníte své nabídky práce v Google for Jobs prostřednictvím SEO for Jobs, nemusíte své webové stránky nijak upravovat.

Musí být inzeráty s nabídkou práce také na mých webových stránkách?

Není vůbec žádný problém, pokud inzeráty s nabídkou práce nejsou na vašich webových stránkách. Naši službu můžete jednoduše využít Zveřejňování pracovních míst na Google for Jobs.

Potřebuji webovou stránku, abych mohl používat službu Google pro pracovní místa?

SEO for Jobs nabízí klientům, kteří nemají vlastní webové stránky, také možnost zveřejnit inzeráty na Google for Jobs.

Jak mohu vytvořit pracovní inzerát?

K vytvoření inzerátu potřebujete Účet SEO pro pracovní místa.

Po přihlášení se zobrazí přímo maska pro vytvoření inzerátu. Zadejte co nejúplnější informace o inzerátu. Nezapomeňte uložit.

Chcete-li inzerát zveřejnit, přepněte přepínač "Publikovat". Zveřejněné inzeráty jsou v seznamu označeny zeleně. Pracovní inzeráty v návrhu jsou označeny šedě.

Nach dem Erstellen der Stellenanzeige bei SEO for Jobs, muss die Stelle über den Schalter
Nach dem Erstellen der Stellenanzeige bei SEO for Jobs, muss die Stelle über den Schalter

Tip: Na svém účtu můžete vytvořit libovolný počet pracovních inzerátů. Limit se vztahuje pouze na zveřejněné úlohy. Tímto způsobem můžete již nyní připravovat budoucí úlohy a následně je podle potřeby zveřejňovat.

Kde budou zveřejněny mé pracovní inzeráty?

Vaše pracovní inzeráty budou zveřejněny v Google for Jobs. Otevření aplikace Google pro pracovní místa:

 • Navštivte Google

 • Vyhledejte například "volná pracovní místa ve vašem okolí" nebo "projektový manažer Hamburk".

 • Poté se zobrazí modrý rámeček s nápisem "Jobs".

 • Kliknutím na modrý rámeček se otevře nové zobrazení. Toto je Google 4 Jobs

Google for Jobs integriert sich in die normale Google suche. Es wird automatisch erkannt, dass es sich um ein Stellengesuch handelt und die Google Jobbox wird eingeblendet.
Google for Jobs integriert sich in die normale Google suche. Es wird automatisch erkannt, dass es sich um ein Stellengesuch handelt und die Google Jobbox wird eingeblendet.

Jak dlouho trvá zveřejnění mých pracovních inzerátů?

Před zveřejněním inzerátů v Google for Jobs musí být inzeráty indexovány společností Google. Jelikož je SEO pro pracovní místa navrženo speciálně pro Google pro pracovní místa, trvá zveřejnění obvykle několik minut až několik hodin.

Proč nemohu najít svůj pracovní inzerát?

V editoru máte možnost formulovat nabídky práce a později je zveřejnit. Pokud nemůžete najít své pracovní místo, zkontrolujte, zda jste zveřejnili inzerát.

Stellen Sie sicher, dass Ihre Stellenanzeige auch wirklich veröffentlicht ist.
Stellen Sie sicher, dass Ihre Stellenanzeige auch wirklich veröffentlicht ist.
Wenn Sie Ihre Stellenanzeige veröffentlicht haben, können Sie über diesen Link Ihre Stellenanzeige bei Google for Jobs finden.
Wenn Sie Ihre Stellenanzeige veröffentlicht haben, können Sie über diesen Link Ihre Stellenanzeige bei Google for Jobs finden.

Jak je označeno tlačítko "Použít na"?

U každé nabídky práce v Google for Jobs je uvedeno tlačítko "Apply to Button" (často označované jako tlačítko Google Jobs Apply Button ). Bude označen názvem společnosti uloženým ve vašem účtu. Při zadávání prvního inzerátu může chvíli trvat, než se tlačítko zobrazí správně. Správné označení se zpravidla zobrazí po 24 hodinách.

Bei jeder G4J Stellenanzeige wird ein sogenannter Apply Button (Bewerben auf Button) eingeblendet. Dieser führt auf die Ursprungs-Website der Stellenanzeige. Die Beschriftung wird von Google automatisch vergeben.
Bei jeder G4J Stellenanzeige wird ein sogenannter Apply Button (Bewerben auf Button) eingeblendet. Dieser führt auf die Ursprungs-Website der Stellenanzeige. Die Beschriftung wird von Google automatisch vergeben.

Proč se nezobrazuje mé logo?

Ke každému pracovnímu inzerátu můžete přidat logo. Nejprve zkontrolujte, zda je logo uloženo v editoru. Pokud se ve službě Google pro pracovní místa stále zobrazuje barevný čtvereček s prvním písmenem vaší společnosti, společnost Google ještě neindexovala vaše logo a nepřiřadila ho k vašemu účtu. Ve výjimečných případech může trvat až dva týdny, než bude logo správně propojeno. Jedná se však o jednorázový proces. Po vytvoření odkazu můžete v budoucnu použít logo přímo v dalším pracovním inzerátu.

Für jede Stellenanzeige kann ein separates Logo hinterlegt werden. Das Logo wird bei Google for Jobs in der Liste und in der Detailansicht angezeigt.
Für jede Stellenanzeige kann ein separates Logo hinterlegt werden. Das Logo wird bei Google for Jobs in der Liste und in der Detailansicht angezeigt.

Tip: Logo v aplikaci Google pro pracovní místa se někdy zobrazuje jen ve velmi malém formátu (40px x 40px), proto se ujistěte, že je logo dobře viditelné i v malém formátu. I když se logo zobrazuje v aplikaci Google Jobs pouze v malé velikosti, měli byste nahrát logo o rozměrech 600 x 600px.

Mohu zveřejnit pracovní nabídky pro různé společnosti?

Pokud jste personální agentura nebo se vaše společnost skládá z různých společností, můžete prostřednictvím jednoho účtu zveřejňovat pracovní nabídky pro různé společnosti. Jediným omezením je zde označení tlačítka "Apply for". Ten je spojen s účtem. Pokud má být tlačítko označeno také individuálně, museli byste si pro každou společnost založit samostatný účet.

Mohu u inzerátu zadat několik míst?

Služba Google pro pracovní nabídky neumožňuje zadat více míst pro inzerát. Pokud je třeba obsadit stejnou pozici na více místech, je třeba ji vytvořit několikrát a zadat příslušné místo. Za tímto účelem můžete jednoduše duplikovat existující úlohu pomocí funkce kopírování.

Jak zkopírovat inzerát

Inzeráty se často liší jen minimálně. Každý inzerát můžete jednoduše zkopírovat a poté upravit. Postupujte takto:

 • Vyberte inzerát ve svém účtu

 • Klikněte na "..." v pravém horním rohu.

 • Vyberte možnost "Kopírovat inzerát".

Sie können jede Stellenanzeige einfach kopieren. Dies erleichtert den Pflegeaufwand sehr.
Sie können jede Stellenanzeige einfach kopieren. Dies erleichtert den Pflegeaufwand sehr.

Jaké jsou možnosti analýzy a hodnocení?

Po zveřejnění prvních pracovních inzerátů prostřednictvím SEO for Jobs se automaticky aktivuje integrovaný řídicí panel. Může trvat nějakou dobu, než zde budou údaje poskytnuty. Jakmile bude k dispozici dostatek dat, můžete na ovládacím panelu vidět počet zobrazení vašich pracovních inzerátů a také klíčová slova, prostřednictvím kterých byly vaše pracovní inzeráty nalezeny.

Přístrojovou desku můžete otevřít prostřednictvím:

Jak mohu odstranit své reklamy ze služby Google?

Vaše inzerované pracovní místo bylo obsazeno? Gratulujeme!

Obsazené pozice můžete sami deaktivovat ve svém účtu. Pokud využíváte spravovanou službu, náš systém bude v pravidelných intervalech kontrolovat, zda lze nabídku práce na vašich webových stránkách stále najít. Pokud se tam již nezobrazuje, bude vaše úloha ze služby Google automaticky odstraněna.

Obecně může trvat několik dní, než je inzerát z Google for Jobs zcela odstraněn.

Jak mohu službu zrušit?

Pokud nejste s našimi službami spokojeni, můžete předplatné zrušit přímo ve svém účtu.

Za tímto účelem se přihlaste ke svému účtu. Poté v nabídce vpravo nahoře vyberte možnost"Společnost", vlevo vyberte možnost"Balíček a platba" a poté u balíčku "...". >"Zrušit balíček".

Po zrušení zůstane vaše předplatné aktivní až do konce období. Pokud se rozhodnete jinak, máte možnost balíček znovu aktivovat.

Po zrušení a vypršení platnosti budou vaše aktivní úlohy deaktivovány a odstraněny ze služby Google for Jobs. Váš účet však zůstane aktivní.

Vytvoření účtu

Bezplatný účet si můžete vytvořit kdykoli. K tomu jsou nutné následující kroky:

 • Otevřete Registrační formulář

 • Zadejte potřebné informace

 • Získáte přímý přístup ke svému účtu

 • Na konci registračního procesu potvrďte odkaz, který obdržíte e-mailem, a nastavte si heslo.

Zapomenuté heslo

Zapomněli jste heslo nebo jste si ho ještě nenastavili? Žádný problém:

 • Pomocí formuláře můžete Obnovení hesla

 • Zadejte e-mailovou adresu, kterou jste použili při vytváření účtu.

 • Obdržíte e-mail s odkazem

 • Klikněte na odkaz

 • Otevře se formulář, do kterého můžete zadat nové heslo.

 • Heslo by mělo mít alespoň 6 znaků a obsahovat speciální znaky.

Změna hesla

Heslo byste měli pravidelně měnit. Za tímto účelem:

 • Přihlaste se ke svému SEO pro pracovní místa Účet

 • V horní nabídce vyberte možnost "Účet".

 • Nastavte si nové bezpečné heslo v části "Nastavit nové heslo".

 • Klikněte na "Nastavit nové heslo".

 • Od této chvíle se můžete přihlašovat pouze pomocí nového hesla.

Změna e-mailové adresy

Vaše e-mailová adresa je klíčem k vašemu účtu SEO for Jobs. Proto byste ji měli vždy aktualizovat:

 • Přihlaste se ke svému SEO pro pracovní místa Účet

 • V nabídce výše vyberte možnost "Účet".

 • V části "Informace o účtu" můžete zadat novou e-mailovou adresu.

 • Klikněte na "Uložit účet

 • V budoucnu se budete moci přihlásit pouze s novou e-mailovou adresou.

Tip: Uložte si samostatnou e-mailovou adresu pro účetní oddělení.

Změna e-mailové adresy pro faktury

Pro účetní oddělení můžete uložit samostatnou e-mailovou adresu. Tímto způsobem budou všechny faktury zasílány přímo do účetního oddělení:

 • Přihlaste se ke svému SEO pro pracovní místa Účet

 • V nabídce výše vyberte možnost "Společnost".

 • V levém menu vyberte možnost "Balíček a platba".

 • Klikněte na svou společnost v části s fakturační adresou.

 • Ve spodní části formuláře můžete zadat e-mailovou adresu účetního oddělení.

 • Poté klikněte na "Uložit

Bei SEO for Jobs können Sie eine separate E-Mail Adresse für die Buchhaltung angeben. Alle Rechnungen werden dann als PDF direkt an diese E-Mail Adresse geschickt.
Bei SEO for Jobs können Sie eine separate E-Mail Adresse für die Buchhaltung angeben. Alle Rechnungen werden dann als PDF direkt an diese E-Mail Adresse geschickt.

Faktury

Všechny faktury budou zasílány na účetní e-mailovou adresu uloženou v aplikaci SEO for Jobs. Kromě toho jsou všechny vaše faktury k dispozici ke stažení ve vašem účtu:

 • Přihlaste se ke svému SEO pro pracovní místa Účet

 • V nabídce výše vyberte možnost "Společnost".

 • V levém menu vyberte možnost "Balíček a platba".

 • V sekci "Faktury" najdete všechny faktury.

 • Kliknutím na tlačítko "Stáhnout" vpravo od faktury si ji můžete snadno stáhnout.

In Ihrem SEO for Jobs Konto finden Sie übersichtlich sämtliche Rechnungen aufgelistet. Diese können nachträglich heruntergeladen werden, falls eine Rechnung verloren gegangen ist oder von der Buchhaltung angefragt wird.
In Ihrem SEO for Jobs Konto finden Sie übersichtlich sämtliche Rechnungen aufgelistet. Diese können nachträglich heruntergeladen werden, falls eine Rechnung verloren gegangen ist oder von der Buchhaltung angefragt wird.

Fakturační adresa

Při zadávání objednávky budete požádáni o údaje pro vystavení řádné faktury. Pokud jste změnili fakturační adresu, postupujte následovně:

 • Přihlaste se ke svému SEO pro pracovní místa Účet

 • V horní nabídce vyberte možnost "Společnost".

 • V levém menu vyberte možnost "Balíček a platba".

 • Klikněte na svou společnost v části Fakturační adresa.

 • Otevře se formulář umožňující změnit všechny fakturační údaje.

 • Poté klikněte na "Uložit

Platební metody

V SEO pro pracovní místa máte v současné době k dispozici následující možnosti platby

 • Platba kreditní kartou

 • Platba na fakturu

Pokud chcete platit pomocí služby Paypal, vyberte možnost "Invoice". Ve svém účtu v sekci "Faktury" pak obdržíte informace o tom, jak fakturu zaplatit prostřednictvím služby Paypal.

Upřednostňovaný způsob platby můžete také kdykoli změnit.

 • Přihlaste se ke svému SEO pro pracovní místa Účet

 • V horní nabídce vyberte možnost "Společnost".

 • V nabídce vlevo vyberte možnost "Balíček a platba".

 • V části "Způsob platby" si můžete vybrat z dostupných způsobů platby.

 • Změňte odpovídajícím způsobem způsob platby

 • Klikněte na "Uložit

Tip: Vložte kreditní kartu, abyste snížili manuální práci.

Chcete vyzkoušet službu Google pro pracovní místa? Vytvořte si nyní bezplatný účet.

Nezávazná konzultace

Rádi vám pomůžeme radou a podporou při zadávání inzerátů na Google for Jobs a při využití jejich plného potenciálu.

Julia Weber
Odborník na pracovní místa Google
Získejte nezávazné poradenství. Rádi vám také zavoláme zpět - stačí nám napsat krátkou zprávu.
Žádost o zpětné volání
Všechna data jsou přenášena šifrovaně.

To se povedlo

Ozveme se vám nejpozději na adrese . Pokud je to naléhavější, můžete nás kontaktovat na adrese +1 (805) 324-7981 dosažitelné.

Zaregistrujte se zdarma

Vytvořte si nyní bezplatný účet a nezávazně vytvořte svůj první pracovní inzerát.

Julia Weber
Odborník na pracovní místa Google
Získejte nezávaznou konzultaci.
Zaregistrujte se zdarma
Všechna data jsou přenášena šifrovaně.

Kontrola zdarma

Během několika sekund zjistíte, zda jsou vaše inzeráty připraveny pro Google for Jobs.

Gratulujeme. Pro Google for Jobs jste již výborně připraveni.
Zkontrolujte nyní
Všechna data jsou přenášena šifrovaně.

Výsledek testu

Náhled je načten ...
Zobrazit výsledek
Přístupnost
Dobrý začátek. Váš pracovní inzerát je snadno dostupný a jeho načtení trvá sec.
Přístupnost
Zkontrolujte prosím odkaz , protože není přístupný.
Čitelný obsah
Byla vytvořena nadace. Obsah inzerátu je strojově čitelný.
Čitelný obsah
Protože odkaz není přístupný, nemohli jsme bohužel ověřit, zda je obsah čitelný.
Připravenost na Google for Jobs
Gratulujeme - data schématu inzerátu jsou k dispozici. Díky tomu může Google for Jobs inzerát zobrazit.
Připravenost na Google for Jobs
Váš inzerát není připraven pro Google for Jobs. Připravte se nyní
Připravenost na Google for Jobs
Protože odkaz není k dispozici, nemohli jsme zkontrolovat, zda existují odpovídající data schématu.
K dispozici jsou uchazeči o zaměstnání
Dobrý začátek. Zájemci aktivně vyhledávají inzeráty na na webu Google for Jobs.
Možnost zveřejnění
V sekci "" je možné zveřejnit inzeráty s nabídkou práce.
Zaregistrujte se nyní
Vytvořte si účet a získejte 10% slevu na všechny balíčky. Tímto způsobem můžete plně využít potenciál služby Google for Jobs.
' zpět
Všechna data jsou přenášena šifrovaně.
Bezplatný profil zaměstnavatele
Vytvořte si nyní nezávazně a bezplatně svůj profil zaměstnavatele.
Další ...